RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    augusts 2022    »
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Moodle

mani dati

EAD - RAI

Sertifikāts

RAI gada kopsavilkums!  

Šī gada 15. decembrī Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) notika akadēmiskā gada nobeiguma kompleksais pasākums,. Pasākuma ietvaros notika tikšanās ar darba devējiem, Latgales filiāles studentu sesija un Atvērto durvju diena topošiem studentiem.
RAI vadība un akadēmiskais personāls apsveica studentus ar gaidāmo 2019 gadu un novēlēja visiem studentiem radošu garu, ziņkārību un centību!
Dienas kārtībā uzstājās darba devēji - RAI absolventi. Pirmais pieredzē dalījās "PROFI LOGISTIKS" Nikolajs Novikovs, ar tēmu, “Prasības attiecībā uz zināšanām un prasmēm transporta uzņēmumā”. Turpinājumā uzstājās Aleksandrs Iesalnieks, SIA "CONTAINER DIVISION" ar tēmu “RAI absolventa veiksmīgas karjera pieredze” Uzņēmēji pastāstīja, kā viņi dibināja savus uzņēmumus un guva panākumus . Savās runās darba devēji atzīmēja galvenās īpašības jaunajiem specialistiem - "spēja mācīties", "vēlme attīstīties visās jomās" prasmes risināt problēmas, kā arī uzsvēra mūsdienu nepieciešamību zināt svešvalodas.
Tālāk programmas ietvaros Daugavpils filiāles studenti uzsāka sesiju, kārtoja eksāmenus un ieskaites.
Skolēniem tika dota iespēja iepazīties ar institūta piedāvātajām studiju programmām un profesiju klāstu, ar mācību programmās nepieciešamajām zināšanām, prasmēm un kompetencēm. Nobeigumā tika novadīta ekskursija pa RAI.

   
RAI gada kopsavilkums!  
   
RAI gada kopsavilkums!