RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    augusts 2022    »
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Moodle

mani dati

EAD - RAI

Sertifikāts

RAI decembra kompleksais pasākums

 

No 13. līdz 15. decembrim Rīgas Aeronavigācijas institūtā noritēja komplekss pasākums, kura ietvaros notika plānotās neklātienes nodaļas nodarbības, informatīvi metodiskā sanāksme un Latgales filiāles sesija, kā arī atvērto durvju diena topošajiem abiturientiem.
14. decembrī notika informatīvi metodiskā sanāksme filiāles studentiem, no darba devējiem uzstājās SIA “Kreiss” Aleksandrs Sokolovs (funkcionālā menedžmenta nodaļas projekta vadītājs), ar tēmu “Absolventam izvirzītās prasības zināšanām un iemaņām transporta kompānijā”. Savā priekšnesumā viņš atzīmēja nākamā speciālista galvenās iezīmes: “spēja mācīties”, “vēlme pilnveidoties visos virzienos”, prasme “uzņemties atbildību” un patstāvīgi risināt problēmas. Tāpat tika uzsvērta nepieciešamība mācīties svešvalodas, “darba valoda” angļu, latviešu un krievu, kā “papildus profilējošās” spāņu, vācu un ķīniešu valodas. Darba devējs apliecināja mūsu absolventu sagatavošanas kvalitāti muitas darbības, kravu pārvadājumu un citās loģistikas disciplīnās.
Pasākumā ar tēmu “Erasmus + apmācības pieredze” uzstājās 2. kursa maģistrante Anora Sadiolimova (2IO57Rm). Viņa pastāstīja par savu uzturēšanos Vācijā programmas ietvaros. Dalījās informācijā par “Erasmus +” iespējām.
Pēc tam Daugavpils filiāles studenti uzsāka kārtot eksāmenus un ieskaites.
Nākamajiem abiturientiem tika dota iespēja iepazīties ar institūta piedāvātajām studiju programmām un profesijām. Tika veikta ekskursija pa Rīgas Aeronavigācijas institūtu.

   
RAI decembra kompleksais pasākums  
   
RAI decembra kompleksais pasākums  
   
 RAI decembra kompleksais pasākums