RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    june 2024    »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jaunumu arhīvs

Maijs 2024 (5)
Aprīlis 2024 (4)
Marts 2024 (4)
Februāris 2024 (2)
Janvāris 2024 (6)
Decembris 2023 (10)

Gold Seal

Baltic Center

EAD - RAI

Sertifikāts

Авторизация

 

Kopš 2010.gadā Rīgas aeronavigācijas Institūts ir skolas Pelican Flight Training LLC, kas atrodas lidostā North Perry, Floridā, ASV, partneris. Skola piedāvā profesionālo pilotu apmācību jau no 1985.g. Skolai ir lieliska reputācija un  stingra pasniegšanas ētika, un atzīstot to, Profesionālo Skolu un Koledžu Akreditācijas Komisija  (Accrediting Commission of Career Schools and Colleges (ACCSC)), piešķīra skolai goda nosaukumu "Skola ar īpašam nopelniem".

Šodien mēs lepojamies ar to, ka tā ir viena no astoņām pilotu apmācības skolām ASV, kas ir  ACCSC un kas ir apstiprināta studentu vizas F1 izsniegšanai.

RAI un skola Pelican FTC piedāvā studentiem apmācību uz komerciālu aviolīniju pilotu, sākot ar bāzes apmācību un līdz kvalifikācijas saņemšanai lidojumu izpildei uz vidēja izmēra reaktīvām lidmašīnām, ar Federālas Aviācijas Administrācijas (FAA) un Apvienoto Aviācijas Administrāciju (JAA) procedūru standartu izmantošanu.

Mēs varam runāt par to, ka no savējās eksistences pirmās dienas Pelican Flight Training skola apmācīja studentus no visas pasaules, kuri pēc tam absolvēja skolu ar profesionālu pilotu kvalifikāciju, un bija gatavi darbam aviācijas industrijā.

Sakaru sistēma un prasme sadarboties ar dažādu kultūru pārstāvjiem dod papildus priekšrocības un privilēģijas, kas ne vienmēr ir pieejamas pilotiem, kas iziet apmācību citās skolās.

Pelican Flight Training absolventi šobrīd lido 78 pasaules valstīs! 

 • Lielbritānija, Īrija, Spānija, Portugāle, Francija, Šveice, Luksemburga, Dānija, Holande, Vācija, Polija, Čehija, Slovākija, Rumāņa , Monako, Norvēģija, Zviedrija, Somija, Serbija, Beļģija, Islande.
 • Malta, Itālija, Kipra, Grieķija, Seišelu salas
 • Mauritānija, Sudāna, Ēģipte, Nigērija, Maroka, Kenija, Gana, Angola, Dienvidu Āfrika.
 • Indija, Šrilanka, Mavrikijs, Pakistāna.
 • Bahreina, Saudu Arābija Abū-Dabī, Šardža, Omāna.
 • Vjetnama, Malaizija, Singapūra.
 • Japāna, Honkonga, Taizeme, Filipīnas, Austrālija, Jauna Zēlande
 • ASV, Kanāda, Puertoriko, Bahamu salas, Dominikāņu Republika, Haiti
 • Svētā Martina sala, Jamaika, Trinidāda un Tobāgo, Terksa un Kajkos, Aruba, Kurasao, Barbadosa, Bermudu salas
 • Venecuēla, Brazīlija, Argentīna, Kolumbija, Ekvadora, Beliza, Surinama, Čīle
 • Gvatemala, Meksika, Kostarika, Hondurasa, Panama.

 

Unikāla kombinācija:

 1. Rīgas Aeronavigāciju Institūta, kas ir viena no labākajām un īpaši zināmām aviācijas mācību aizvešanām Austrumu Eiropā un bijušā PSRS reģionā, vairāk nekā 65-gadīga pieredze. Institūta absolventu daudzums pārsniedz 40 tūkstošus un kuri strādā aviācijas industrijas visās sfērās vairāk kā 50 valstīs
 2. Kapteinis Fensoms (T.A. Fensome), - skolas Pelican Flight Training prezidents un valdes priekšsēdētājs, kurš agrāk strādāja par komerciālas aviosabiedrības gaisa kuģa kapteiņi, kā arī ieņēma aviosabiedrības prezidenta posteni. Kapteinis Fensoms apzinās cik svarīgi ir izmantot aviosabiedrību metodoloģiju pilotu arodizglītības procesā no pašas pirmās apmācības dienas
 3. Pelican Flight Training skola atrodas Floridā, kura ir viena no labākajām klimatiskajām zonām ASV, kas ļauj īstenot lidojumu sagatavošanu 12 mēnešus gadā.

Mūsu mācību programmas ir spējīgas apmierināt gan individuālu pilotu, gan aviosabiedrību prasības. Mūsu studenti mācās saskaņā ar FAA un JAA standartiem, ar mērķi taisīt tālāku karjeru aviosabiedrībās. Piedāvātās apmācības svarīgā daļa ir arī prasme strādāt gaisa kuģa apkalpes sastāvā. Mēs uzskatām, ka piloti, kuri sāk apmācību pēc mūsu programmas no nulles līmeņa, bet pēc tam saņem komerciālā pilota CPL/ATPL licenci, ar iespēju vēlāk iziet pārkvalificēšanas kursu, lai pilotētu reaktīvas gaisa kuģus un tipveida kvalifikācijas saņemšanas mūsu partneru trenažieru sagatavošanas centros vai aviosabiedrību mācību centros, pilnībā gatavi darbam aviosabiedrību sistēmā.

 

Sadaļa: Mūsu partneri