RAI

.

RĪGAS AERONAVIGĀCIJAS INSTITŪTS

*

Konference 2023

Flight School

ERASMUS +

Datu bāze

Kalendārs

«    Februāris 2023    »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Svarīgākais

  Moodle

  mani dati

  EAD - RAI

  Sertifikāts

  LATGALES FILIĀLES ORGANIZATORISKI METODISKĀ SANĀKSME

    18. maijā Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) notika Latgales filiāles organizatoriski metodiskā sanāksme. Pasākuma ietvaros notika tikšanās ar darba devējiem, Latgales filiāles studentu eksāmenu un ieskaišu sesija un atvērto durvju diena topošiem studentiem.
  Mūsu absolvents Iļja Nivskis, kurš ir kuģa kapteinis un kuģu drošības instruktors (jūras koledža "Novikontas") uzstājās ar tēmu: "Transportu uzņēmumu prasības pret absolventu zināšanām un kvalifikāciju". Savā uzstāšanās laikā tika atzīmētas topošo speciālistu galvenās īpašības - "proaktīvā domāšana", "cilvēka faktora nozīme", “CEO etiķete". Tāpat tika atzīmēts, ka iegūstot augstāko izglītību topošais speciālists, veido konstruktīvu un sistēmisku domāšanu, kas nepieciešama ikdienas darbā.
  Atvērto durvju pasākuma ietvaros apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar institūta piedāvātajām studiju programmām un profesiju klāstu, ar mācību programmās nepieciešamajām zināšanām, prasmēm un kompetencēm. Nobeigumā tika novadīta ekskursija pa RAI.
     
   LATGALES FILIĀLES ORGANIZATORISKI METODISKĀ SANĀKSME  
     
   LATGALES FILIĀLES ORGANIZATORISKI METODISKĀ SANĀKSME